Posteľ Quadro Plus

Informácie o posteli

Posteľ QUADRO PLUS patrí medzi najnovšie modely z našej ponuky a zároveň medzi najatraktívnejšie. Čelo postele je prešité na vypuklé obdĺžniky. Ak sa rozhodnete túto posteľ obliecť do textílie, alebo umelej koži, je to jedno, v oboch prípadoch bude posteľ vyzerať perfektne. Tento model je tiež zaujímavý tým, že naživo vyzerá vždy lepšie ako na fotografii. Posteľ si môžete rozmerovo modifikovať – vyššie čelo, širšie čelo než bočnice, vyššie bočnice…

Najkrajšie vyzerá tento model vo verzii boxspring. ROZMERY: 140x200cm až do 200x200cm. Možnosť objednania atypov. Dodacia lehota postele je 9 týždňov.

Na matracoch sa spí veľmi dobre. AJ po ťažkom pretancovanom dni dokážem počas noci zrelaxovať a na druhý deň som fit a pripravený na ďalšie tréningy. Dokonca dcérka keď má vo svojej postieľke nekľudnú noc, často sa prehadzuje a budí, tak ju necháme spať na našich matracoch pri nás a spí v kľude celú noc.
Dušan NovákProfesionálny tanečník a tréner
Každé ráno sa prebúdzam odpočinutá. Bolesti chrbtice úplne ustúpili.
Jana Bellová
Na posteľ od sleep4U nedám dopustiť. Spí sa vynikajúco. Mám taký hlboký spánok, že ma častokrát ráno ani budík nezobudí. Keď však už vstanem, som plný energie a môžem sa vrhnúť do náročného pracovného dňa.
JUDr. Stanislav PavolAdvokát
Pri výbere matracov sme navštívili niekoľko predajní. Presvedčila nás profesionalita v štúdiu Sleep4U. Za ochotu a rady pri výbere ďakujeme.
Manželia Moškovičovi
Spí sa mi perfektne!
Denis Fronko
Posteľ je výborná, už aj odskúšaná, podarilo sa mi dokonca prespať v nedeľu celé doobedie ani neviem ako, a to sa mi nestáva 🙂
Miriam Balúchová
Spánok na týchto matracoch a vankúšoch doslova regeneruje a dodáva energiu bunkám nášho tela a aj naša duša je veľmi spokojná a tiež v našom pozemskom živote platí: v zdravom tele – zdravý duch. S manželkou sme veľmi radi, že sme si ich zakúpili u Vás.
Ing. Milan Nechala