Vankúš Tempur Ombracio

Informácie o vankúši

  • vankúš vhodný pre spánok na bruchu

  • vykrojenie na stranách uľahčí dýchanie a zmierni tlak pri spánku na bruchu

  • materiál, tvar a poťah sú navrhnuté tak, aby zabezpečili lepšie prevzdušnenie

  • antibakteriálny a antialergický

  • univerzálna veľkosť

  • Záruka: 3 roky

Na matracoch sa spí veľmi dobre. AJ po ťažkom pretancovanom dni dokážem počas noci zrelaxovať a na druhý deň som fit a pripravený na ďalšie tréningy. Dokonca dcérka keď má vo svojej postieľke nekľudnú noc, často sa prehadzuje a budí, tak ju necháme spať na našich matracoch pri nás a spí v kľude celú noc.

Dušan NovákProfesionálny tanečník a tréner

Každé ráno sa prebúdzam odpočinutá. Bolesti chrbtice úplne ustúpili.

Jana Bellová

Na posteľ od sleep4U nedám dopustiť. Spí sa vynikajúco. Mám taký hlboký spánok, že ma častokrát ráno ani budík nezobudí. Keď však už vstanem, som plný energie a môžem sa vrhnúť do náročného pracovného dňa.

JUDr. Stanislav PavolAdvokát

Pri výbere matracov sme navštívili niekoľko predajní. Presvedčila nás profesionalita v štúdiu Sleep4U. Za ochotu a rady pri výbere ďakujeme.

Manželia Moškovičovi

Spí sa mi perfektne!

Denis Fronko

Posteľ je výborná, už aj odskúšaná, podarilo sa mi dokonca prespať v nedeľu celé doobedie ani neviem ako, a to sa mi nestáva 🙂

Miriam Balúchová

Spánok na týchto matracoch a vankúšoch doslova regeneruje a dodáva energiu bunkám nášho tela a aj naša duša je veľmi spokojná a tiež v našom pozemskom živote platí: v zdravom tele – zdravý duch. S manželkou sme veľmi radi, že sme si ich zakúpili u Vás.

Ing. Milan Nechala