Vankúš .softissimo Traditional

Informácie o vankúši

Vankúš .softissimo TRADITIONAL

má klasický tvar a preto je vhodný i pre ľudí, ktorým vlnky alebo pevne tvarované vankúše prekážajú. Je vhodný pre použitie v akejkoľvek spánkovej polohe. Je príjemne mäkký a i napriek tomu poskytuje oporu pre krčnú chrbticu.

Súčasťou balenia je príjemný poťah Bamboo White prateľný na 60 °C.

Rozmer: 70 × 50

Poťah: Bamboo White prateľný na 60 °C

Zloženie: Vnútorný poťah s 2 cm prešívanej Visco penou, výplň mix Visco
Typ poťahu: na zips
 
Vhodné pre polohu: na boku, na chrbte
 
Hypoalergénnosť: vhodné pre alergikov
 
Tvar: klasický
 
Záruka: 2 roky

 

Na matracoch sa spí veľmi dobre. AJ po ťažkom pretancovanom dni dokážem počas noci zrelaxovať a na druhý deň som fit a pripravený na ďalšie tréningy. Dokonca dcérka keď má vo svojej postieľke nekľudnú noc, často sa prehadzuje a budí, tak ju necháme spať na našich matracoch pri nás a spí v kľude celú noc.
Dušan NovákProfesionálny tanečník a tréner
Každé ráno sa prebúdzam odpočinutá. Bolesti chrbtice úplne ustúpili.
Jana Bellová
Na posteľ od sleep4U nedám dopustiť. Spí sa vynikajúco. Mám taký hlboký spánok, že ma častokrát ráno ani budík nezobudí. Keď však už vstanem, som plný energie a môžem sa vrhnúť do náročného pracovného dňa.
JUDr. Stanislav PavolAdvokát
Pri výbere matracov sme navštívili niekoľko predajní. Presvedčila nás profesionalita v štúdiu Sleep4U. Za ochotu a rady pri výbere ďakujeme.
Manželia Moškovičovi
Spí sa mi perfektne!
Denis Fronko
Posteľ je výborná, už aj odskúšaná, podarilo sa mi dokonca prespať v nedeľu celé doobedie ani neviem ako, a to sa mi nestáva 🙂
Miriam Balúchová
Spánok na týchto matracoch a vankúšoch doslova regeneruje a dodáva energiu bunkám nášho tela a aj naša duša je veľmi spokojná a tiež v našom pozemskom živote platí: v zdravom tele – zdravý duch. S manželkou sme veľmi radi, že sme si ich zakúpili u Vás.
Ing. Milan Nechala