Vankúš .softissimo Anatomico

Informácie o vankúši

Vankúš .softissimo ANATOMICO

je klasický pohodlný talianský vankúš v tvare vlnky. Je anatomicky tvarovaný pre optimálnu oporu krčnej chrbtice a to pri všetkých spánkových polohách. Poskytne uvoľnenie krčných svalov a pomáha zmierniť tlak v ramennej oblasti. Vynikajúce hypoalergénne materiály použité vo vankúši i v jeho poťahu ho robia vhodným i pre alergikov. Zároveň je svojou jemnosťou pohodlný. Jadro vankúša je kompletne prevzdušnené.

Súčasťou balenia je príjemný poťah Bamboo White prateľný na 60 °C.

Rozmer: 70 × 40 x 10/12 cm

Poťah: Bamboo White prateľný na 60 °C

Zloženie: Visco Memory odvzdušnená
Typ poťahu: na zips
 
Vhodné pre polohu: na boku
 
Hypoalergénnosť: vhodné pre alergikov
 
Tvar: vlnka pre oporu krčnej chrbtice
 
Záruka: 2 roky

Na matracoch sa spí veľmi dobre. AJ po ťažkom pretancovanom dni dokážem počas noci zrelaxovať a na druhý deň som fit a pripravený na ďalšie tréningy. Dokonca dcérka keď má vo svojej postieľke nekľudnú noc, často sa prehadzuje a budí, tak ju necháme spať na našich matracoch pri nás a spí v kľude celú noc.
Dušan NovákProfesionálny tanečník a tréner
Každé ráno sa prebúdzam odpočinutá. Bolesti chrbtice úplne ustúpili.
Jana Bellová
Na posteľ od sleep4U nedám dopustiť. Spí sa vynikajúco. Mám taký hlboký spánok, že ma častokrát ráno ani budík nezobudí. Keď však už vstanem, som plný energie a môžem sa vrhnúť do náročného pracovného dňa.
JUDr. Stanislav PavolAdvokát
Pri výbere matracov sme navštívili niekoľko predajní. Presvedčila nás profesionalita v štúdiu Sleep4U. Za ochotu a rady pri výbere ďakujeme.
Manželia Moškovičovi
Spí sa mi perfektne!
Denis Fronko
Posteľ je výborná, už aj odskúšaná, podarilo sa mi dokonca prespať v nedeľu celé doobedie ani neviem ako, a to sa mi nestáva 🙂
Miriam Balúchová
Spánok na týchto matracoch a vankúšoch doslova regeneruje a dodáva energiu bunkám nášho tela a aj naša duša je veľmi spokojná a tiež v našom pozemskom živote platí: v zdravom tele – zdravý duch. S manželkou sme veľmi radi, že sme si ich zakúpili u Vás.
Ing. Milan Nechala