Posteľ Armando

Informácie o posteli

Posteľ Armando patrí do radu elegantných postelí s prešívaným čelom podľa starej anglickej školy čalúnenia. Čelo postele môže byť vťahované aj za pomoci gombíkov alebo kryštálikov. Pre tento model máme v ponuke úžasné zamaty, matné aj lesklé, ktoré sú pre posteľ Armando ako stvorené. Samotné vťahovanie vytvára peknú plasticitu čela. Posteľ Vám radi vyrobíme tiež vo verzii vysoká – kontinentálna posteľ (springbox), aj s možnosťou úložného priestoru.

ROZMERY: 160x200cm až do 200x200cm. Možnosť objednania atypov. Dodacia lehota postele je 9 týždňov.

Na matracoch sa spí veľmi dobre. AJ po ťažkom pretancovanom dni dokážem počas noci zrelaxovať a na druhý deň som fit a pripravený na ďalšie tréningy. Dokonca dcérka keď má vo svojej postieľke nekľudnú noc, často sa prehadzuje a budí, tak ju necháme spať na našich matracoch pri nás a spí v kľude celú noc.
Dušan NovákProfesionálny tanečník a tréner
Každé ráno sa prebúdzam odpočinutá. Bolesti chrbtice úplne ustúpili.
Jana Bellová
Na posteľ od sleep4U nedám dopustiť. Spí sa vynikajúco. Mám taký hlboký spánok, že ma častokrát ráno ani budík nezobudí. Keď však už vstanem, som plný energie a môžem sa vrhnúť do náročného pracovného dňa.
JUDr. Stanislav PavolAdvokát
Pri výbere matracov sme navštívili niekoľko predajní. Presvedčila nás profesionalita v štúdiu Sleep4U. Za ochotu a rady pri výbere ďakujeme.
Manželia Moškovičovi
Spí sa mi perfektne!
Denis Fronko
Posteľ je výborná, už aj odskúšaná, podarilo sa mi dokonca prespať v nedeľu celé doobedie ani neviem ako, a to sa mi nestáva 🙂
Miriam Balúchová
Spánok na týchto matracoch a vankúšoch doslova regeneruje a dodáva energiu bunkám nášho tela a aj naša duša je veľmi spokojná a tiež v našom pozemskom živote platí: v zdravom tele – zdravý duch. S manželkou sme veľmi radi, že sme si ich zakúpili u Vás.
Ing. Milan Nechala