Posteľ Eclissi Tanah

Levitujúca manželská posteľ z masívu
V spálni, kde trávime značnú časť nášho života, hrá kvalitnú posteľ kľúčovú úlohu. Nielen že je centrom odpočinku a regenerácie, ale tiež môže byť výrazným designovým prvkom, ktorý ovplyvňuje celkovú atmosféru priestoru. Medzi produkty, ktoré dokážu spojiť funkčnosť s estetikou, patria Levitujúce manželské postele z masívu, ktoré sú navyše doplnené o levitujúci vzhľad.

 

Kombinácia remeselnej kvality a levitujúca konštrukcia
Levitujúce postele sú kategórie postelí je vyhľadávaná predovšetkým zákazníkov, ktorí ocenia dizajn, kvalitu a trvanlivosť. Postele z masívneho dreva sú známe svojou robustnosťou a dlhou životnosťou. Pri výbere správnej postele je dôležité nielen zamerať sa na typ dreva, ale aj na spôsob spracovania. Levitujúce manželské postele, o ktorých je reč, sú výsledkom starostlivého remeselného spracovania, kde každý detail je premyslený a dokonale zapracovaný.

 

Levitujúca posteľ z masívu TANAH
Jedinečnosť tejto postele je umocnená jej levitujúcim vzhľadom. Tento dizajnový prvok vytvára ilúziu, že sa posteľ vznáša nad podlahou, čo dodá vašej spálni pocit ľahkosti a moderného štýlu. Levitujúci efekt je dosiahnutý konštrukciou a starostlivým umiestnením nohy postele, ktorá je skrytá, čo zosilňuje dojem, že posteľ v priestore plynule pláva.

Nadčasový dizajn tejto postele z masívu je dôvod, prečo by ste mali mať našu posteľ TANAH u vás doma. Pri tvorbe návrhu tohto jedinečného kúsku nábytku sme kládli dôraz na čisté línie a minimalizmus, ktorý nevychádza z módy a ľahko sa kombinuje s rôznymi dekoratívnymi štýlmi v interiéri. Zároveň sme sa do čela postele snažili integrovať moderné prvky a jemné zdobenie. Posteľ tak okrem kvalitného masívu prináša do priestoru aj jedinečný charakter.

 

Posteľ TANAH

  • pevná konštrukcia

  • vyrobená z masívneho dreva malajský DUB

  • bez možnosti úložného priestoru

  • český výrobca

ZÁRUKA:  2 roky. 

Dodacia lehota postele je 8 týždňov.

PEVNÁ KONŠTRUKCIA
Rám postele je vyrobený z dreveného masívu malajského duba so šírkou 4 cm. Čelo pri hlave potom z materiálu o sile 3,2 cm. Posteľ je vybavená výškovo nastaviteľným kovaním na úpravu výšky ložnej plochy. Súčasťou postele sú nočné stolíky a vstavané poličky.

 

 

Možnosť výroby čela aj bez bočních panelov:

POVRCHOVÉ ÚPRAVY
Posteľ je dostupná v rôznych farebných odtieňoch, od prírodného vzhľadu až po tmavšie tóny. Používame iba kvalitné prírodné oleje, ktoré okrem farebného efektu chránia drevo a zvyšujú jeho odolnosť. Na boky čela pri hlave a čelo šuplíkov je použitý biely polomatný lak.

VYRÁBANÉ ROZMERY POSTELE

Šírka ložnej plochy: 180 cm,

Dĺžka ložnej plochy: 200, 210, 220 cm,

Výška bočnice od zeme 43 cm, Výška čela pri hlave 106 cm