Matrac Curem C5000

Informácie o matraci

 • Ramenná kolíska na zmenšenie tuhosti v oblasti ramien a zvýšenie zotrvačného efektu lenivých pien v jadre.

 • 4 vrstvy (peny CuremfoamTM Visco 85 + CuremfoamTM Visco 50 + CuremfoamTM Visco BSF + CuremfoamTM)

 • Voliteľná luxusná poťahová látka Curem v prevedení BIELA alebo ČIERNA, prešitá vrstvou jemnej pamäťovej peny. Dodáva sa s prateľným (60 °C) matracovým chráničom Curem.

 • Veľká výška uľahčuje ranné vstávanie z postele i ľuďom s obmedzenou hybnosťou.

 • Vyrába sa aj vo verzii HARD so zvýšenou tuhosťou.

  ZÁRUKA: 10 rokov, NOSNOSŤ: 140 kg, Výška matraca: 26 cm, Uloženie matraca: lamelový rošt, segmentový rošt, polohovateľný rošt.

  VYUŽITIE:  top model značky Curem, pre ktorý nie je žiadny štandard dosť vysoký. Ponúka najvyšší možný komfort a ortopedické vlastnosti. Väčšina z nás zaspáva na chrbte, ale krátko po zaspaní sa otočí na bok. Ergonómia matraca C 5000 EGO s tým počíta.

   

  VEĽKOSTI: od 90 x 200 cm až do 200 x 200 cm, všetky predĺžené rozmery a atypické rozmery    do 4 týždňov.

Na matracoch sa spí veľmi dobre. AJ po ťažkom pretancovanom dni dokážem počas noci zrelaxovať a na druhý deň som fit a pripravený na ďalšie tréningy. Dokonca dcérka keď má vo svojej postieľke nekľudnú noc, často sa prehadzuje a budí, tak ju necháme spať na našich matracoch pri nás a spí v kľude celú noc.
Dušan NovákProfesionálny tanečník a tréner
Každé ráno sa prebúdzam odpočinutá. Bolesti chrbtice úplne ustúpili.
Jana Bellová
Na posteľ od sleep4U nedám dopustiť. Spí sa vynikajúco. Mám taký hlboký spánok, že ma častokrát ráno ani budík nezobudí. Keď však už vstanem, som plný energie a môžem sa vrhnúť do náročného pracovného dňa.
JUDr. Stanislav PavolAdvokát
Pri výbere matracov sme navštívili niekoľko predajní. Presvedčila nás profesionalita v štúdiu Sleep4U. Za ochotu a rady pri výbere ďakujeme.
Manželia Moškovičovi
Spí sa mi perfektne!
Denis Fronko
Posteľ je výborná, už aj odskúšaná, podarilo sa mi dokonca prespať v nedeľu celé doobedie ani neviem ako, a to sa mi nestáva 🙂
Miriam Balúchová
Spánok na týchto matracoch a vankúšoch doslova regeneruje a dodáva energiu bunkám nášho tela a aj naša duša je veľmi spokojná a tiež v našom pozemskom živote platí: v zdravom tele – zdravý duch. S manželkou sme veľmi radi, že sme si ich zakúpili u Vás.
Ing. Milan Nechala